Продавец Стройиндустрия Днепр развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
31 отзыв
У нас доступна ОПЛАТА ЧАСТЯМИ и МГНОВЕННАЯ РАССРОЧКА.
Стройиндустрия Днепр
Корзина

Особенности Теплых полов Nexans.

Особенности Теплых полов Nexans.

Особливість 1 Nexans (Нексанс) Норвегія

Nexans — винахідник та виробник нагрівального кабелю з 1926 року.

Nexans винайшов та запатентував безмуфтове з’єднання.

Суть винаходу полягає в тому, що нагрівальний провід та провід живлення з’єднуються за допомогою спеціального сплаву і утворюють нерозривний провідник, на який наноситься ізоляція з температуростійкого полімеру. Ця конструкція та заземлюючий провід вміщені в суцільну алюмінієву трубку, на яку нанесено зовнішню ізоляцію, стійку до ультрафіолетового випромінювання.
Таким чином утворюється нерозривний і, найголовніше, абсолютно герметичний нагрівальний елемент, який дозволив компанії вийти в лідери по надійності.

Згідно з офіційними даними, до 90% всіх відмов нагрівальних кабелів відбувається в місцях стику нагрівальних і холодних кінців.
Результатом впровадження Nexans безмуфтового з'єднання стала нульова кількість відмов при роботі нагрівального кабелю і відсутність зовнішньої сполучної муфти.

Особливість 2 Nexans (Нексанс), Норвегія

Ще одне «ноу-хау» фірми Nexans у нагрівальних кабелях захисний екран у вигляді суцільної алюмінієвої трубки, яка забезпечує:

• підвищений захист від локального перегріву (після заливки кабелю розчином можливе утворення повітряних пухирів навколо кабелю. У багатьох виробників це може привести до локального перегріву і виходу кабелю з ладу),

• 100% захист від проникнення вологи (абсолютний захист від вологи забезпечують тільки два матеріали: метал і скло),

• поліпшені механічні властивості кабелю (наявність такого екрану значно полегшує укладку та робить кабель стійким до механічних навантажень та випадкових ударів),

• захист від електромагнітного випромінювання.

Надійність
Nexans (Нексанс), Норвегія

Про надійність кабелю Nexans свідчить історичний факт:

У 1938 році в головному Кафедральному Соборі столиці Норвегії Осло було вмонтовано нагрівальний кабель Nexans.

У зв’язку з проведенням загальних реконструкційних робіт у 1999 році було прийнято рішення замінити його, на новий, більш сучасний.

Результати досліджень показали, що вже безвідмовно відпрацювавши 60 років, нагрівальний кабель старої модифікації, ще може безперебійно функціонувати протягом 30-35 років.

Другие статьи